خانه » نوشته ها » دست نوشته ها » چه کسی یاری ام میدهد؟

چه کسی یاری ام میدهد؟

چه کسی یاری ام میدهد؟
درد آور قضیه اینجاست که انسان خدا را ۳۸ ماه اینهمه عذاب دادند(علاوه بر ۶۷ روز اول) و خروار ها دروغ به خوردمان دادند در باب فواید سکوت و در باب مضرات دفاع از حق ، به مدد فریب و تهدید و نفوذ و مسخ و … که دروغها شد باورمان !! تا اینکه انسان خدا مایوس از شاگردان خواب زده اش خود به دفاع از حقوق خود و سایر اسیران، از داخل اسارتگاه بپا خواست.
حالا کار به جایی رسیده که باید همدیگر را توجیه کنیم ،به جای توبیخ! که چرا این مرد مظلوم در زندان اینچنین رفتار کرده یا چرا … یا چرا…؟!
کجایند مدعیان شاگردیش که در جریانی خود ساخته برای جلوگیری از نشر حقایق، فریادشان گوش فلک را کر کرد در تلاش برای سد حقیقت و ….چنان سینه چاک کردند تا کار از اعترافات اول گذشت و به اعترافات دوم او رسید،
و حالا، همانها که قائله فریب و سکوت را ایجاد کردند ، خود در پس پرده رفته اند و ، باز هم سکوت؟
به خدا قسم که او را به بهای اندکی میقروشید.
بخدا قسم که اینهمه ظلم به عصاره ی خوبان تاریخ را ،زمین تاب نمیاورد.
او گفت برای هرکس نُت شخصی اش ،

ولی گویی داریم به جایی میرسیم که نُت های شخصی امان را بلند تر بنوازیم تا بگوش همه برسد

در این بزرگترین رویارویی خیر و شر…در این جنگ تشعشعاتی با دجال و مارخینز ها….

۵ جولای ۲۰۱۴=

Check Also

میراث استاد طاهری، بر خلاف تصور..در دسترس هر میراث خوار ناشایسته ای نیست که بتواند امانتداری را نقض کند و خیانت کند و تحریف کند و همچنان از آن سود برد؛ این آیین هم در عین رحمانیت برای خودش قوانینی دارد بسیار محکم.

نگرشی به گذشته،حال و آینده ی عرفان حلقه

  جدال نیابتی و میراث خواهان بی صلاحیت تا زمانی که دشمنان یک جریان را …

امیدوارم آنانی که آگاهانه و نا آگاهانه تا این زمان چه در مخالفت با شخص استاد و آموزه هایشان و چه با پذیرش استاد و آموزشهای مقدماتی ایشان ولی در نفی حقانیت شهادت ایشان و استمرار آموزه ها در زمان غیبتشان،درمقابل حقیقت ایستاده اند،در زمان باقیمانده تصمیم خود را بگیرند که با علنی شدن«رویایی تشعشعاتی» لاجرم صدمه خواهند خورد. چرا که رحمانیت عام الهی برای این مرحله تمهیداتی خاص در نظر دارد ،و با گذر از این مرحله، نوع تقابل و دفاع یاران حقیقی،از حقانیت استاد طاهری و آموزه هایشان بعنوان:«معلم موعود عهد کهنسالی بشر»، تغییر خواهد کرد؛ و طبق فرمایش استاد عزیز، «آنانی که به تشخیص حق از باطل نرسند و وسط بایستند، هم از مثبت خواهند خورد و هم از منفی.»

آنانی که به تشخیص حق از باطل نرسند و وسط بایستند،هم از مثبت خواهند خورد و هم از منفی

امیدوارم آنانی که آگاهانه و نا آگاهانه تا این زمان چه در مخالفت با شخص …