مراسم بزرگداشت استاد محمدعلی طاهری

برگزاری مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری عزیز در سراسر دنیا

درهفته گذشته، همراهان عزیزی که در تمام این یکسال پس از شهادت مظلومانه استاد محمد علی طاهری هیچگاه ما را تنها نگذاشتتند،برای بزرگداشت معلم عزیزشان در شهرها وکشورهای مختلف دنیا مراسمی را برگزار کردند. هر چند اخبار و تصاویر این تلاش دوستان در رسانه ها منتشر شده است،برخود لازم دیدم تصاویری از تلاش عاشقانه این عزیزان را در صفحه شخصی خود به اشتراک بگذارم.

مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری در سراسر دنیا

این حرکت خود جوش ادامه دارد وادامه تصاویر در پستهای بعدی نمایش داده خواهد شد.
ضمن عرض خسته نباشید به این عزیزان، در این روزهای پر فریب که مسببین خون استاد طاهری با تمام توان تبلیغاتی و سیاسی در نبردی نا برابر به میدان امده و برای پوشاندن حقیقت پیرامون بزرگ معلم تاریخ بشریت«استاد طاهری» از هیچ کوششی فروگذار نمیکنند.برای این همراهان همدل بیش از پیش،آرزوی توانمندی و قلبی روشن برای همواره ایستادن بر مسیر حقیقت و حق جویی را از خداوند متعال طلب میکنم.
بدیهی است حکومتی که ۴۴ ماه به آزار و شکنجه ااستاد طاهری پرداخته و حکومتگرانی که هم بشریت را از وجود «انسان خدا» محروم کرده و هم شهادتش را مخفی میکنند، و در غیاب او و از از زبان او ،توسط خانواده و وکلا به داستانسرایی و نقل قول های دروغ میپردازند،در درجه اول با اندیشه ی او سر ستیز دارند و در پروژه حذف و عبور از استاد طاهری ، در فکر شهید کردن اندیشه ی متعالی او نیزهستند. بنابر این با شهادت ایشان مسئولیت ما دو چندان شده و شناخت عمیق شخص استاد طاهری و درک پویایی آموزه هایشان برای بر گردن هریک از ما و از اصول این راه است.
حق یارتان
شهناز نیرومنش
۲۶ دیماه ۱۳۹۴
۱۶ ژانویه ۲۰۱۶

 

برای مشاهده تصاویر و گزارشات سالگرد استاد طاهری در سایر شهر های جهان به خبرگزاری حلقه نیوز مراجعه کنید

مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری در سراسر دنیا

مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری در سراسر دنیا
مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری در سراسر دنیا
مراسم سالگرد شهادت استاد طاهری در سراسر دنیا

دیدگاه‌ خود را بنویسید