توضیحی کوتاه به دوستانی که در مورد صدای استاد سوال داشتند

توضیحی کوتاه به دوستانی که در مورد صدای استاد «در پایان فیلمی که از سوی وزارت اطلاعات در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۵ در شبکه ۳ سیمای جمهری اسلامی نشان داده شد» سوال داشتند که چطور اگر استاد ۲ سال قبل شهید شده اند،در اینجا میگویند:« ۶ سال است دارم جواب میدم»؟!
یک درخواست و آن اینکه: قسم به هر حقانیتی که قبول دارید، بیایید این جریان حق را با دقت و عبور از لایه های ظاهری آن ببینیم و تحلیل کنیم؛ و مگر نه اینکه لازمه ی مسیر کمال و برخورد با دشمنان حقیقت، الزاما در گرو عبور از ظاهر است؟ به تاریخ تهیه فیلم در آخر آن توجه کنید(سال ۹۴) و اینکه فیلمبرداری از صحنه ها، قطعا مدتی قبل از تاریخ تهیه بوده ، پس صحبتها و تصاویر استاد در این فیلم مربوط به سال ۹۴ یا قبل از آن میشود، نه مربوط به زمان حال در آخر سال ۹۵ (که تا یکی دو ماه دیگر بشود ۶ سال از دستگیری استاد )
و با این حساب ، شما چطور۶ سال را از سال ۹۰ (سال دستگیری استاد) یا حتی از ۸۹ (اولین دستگیری شان) تا سال ۹۴ براورد میکنید؟ !!
باضافه اینکه استاد نمیگویند من ۶ سال است بازجویی میشوم یا ۶ سال است در زندان دارم پاسخ میدهم، میگویند ۶ سال است دارم پاسخ میدهم؛ و چند یاداوری: درباره پاسخگویی های استاد در سالهای ۸۷ و ۸۸ قبل از شروع دوران زندان:

۱- در سال ۸۸ در دانشگاه شهید بهشتی با حضور نماینده ولی فقیه و حراست دانشگاه استاد طاهری را بصورت غیر رسمی بازجویی کردند(فیلم آن منتشر شده) و بنده هم آنجا حضور داشتم و شاهد مظلومیت استاد در آن جمع بودم.

۲- در سال ۸۷ و۸۸ در سه نوبت سوال و جوابهایی در دفتر استاد در سعادت آباد و دفترکار اینجانب در خ دولت، از سوی فرستادگان موسسه بهداشت معنوی واطلاعات (محرابی و دست اندر کاران تهیه این فیلم) انجام شد که محرابی هم در نشست نمایندگان ولی فقیه به آن اشاره میکند که: در دفتر کارشان مُهر پیدا نمیشد و قبله را نمیدانستند.

۳- از سال ۸۵ کسی را بعنوان مسئول کمیته حقوقی بر استاد تحمیل کرده بودند ( بنام لهراسبی) که بارها و بارها طی جلساتی در دفتر کار اینجانب، استاد را مورد پرسش و پاسخ قرار میداد، وجالب است بدانید که یکبار وقتی در حین جلسه به استاد گفتم: چرا این آقا اینقدر سوالات تکراری در مفاهیم میکند؟استاد بارامی فرمودند، او دارد مرا بازجویی میکند!

۴- امکان دستکاری صدا را نیز در نظر بگیرید در حالیکه در لحظه ادای کلمه «۶ سال» صورت کاملا شطرنجی است.

 

***و در انتها، من تعجب میکنم از اینکه چطور بعضی از همراهان، ـ با وجود تمام ادله و براهین و استنادات و خصوصا وجود تناقضات در مدارک و ادعاهای حکومت،خانواده،وکلا و اخبار خبرگزاریهای حکومتی در این ۵ سال و خصوصا در این۲ سال اخیر، – و در حالیکه تمام فیلمهایی که از استاد، در این ۲ سال برای اثبات زنده بودن ایشان بیرون داده شده و حتی عکسهای حضور استاد در مراسم عقد دخترشان، بدست کاراگاهان متخصص در امریکا آنالیز شده و ساختگی بودن تمام آنها کاملا به اثبات رسیده، باز هم به فیلمی که از دست اطلاعات سپاه و قطعا با اهداف و برنامه ریزی هایی خاص بیرون داده شده، اعتماد کرده و به آن استناد میکنند؟!! در حالیکه امنیتی ها بر طبق خواست سران حکومت،برای حذف استاد و سپس اندیشه ی ایشان و مهار جریان، از سالها قبل، پروژه کلان تعریف و اجرا کرده و قطعا انتشار این فیلم هم جریانی ادامه دار و بخشی از همان پروژه است!!
قضاوت با شما
یاحق
شهناز نیرومنش-۱۲ اسفند ۱۳۹۵