حلقه مثبت سه

عام بودن حلقه 3+ برای همراهان

دوستان و همراهان گرامی

همانطور که قبلا در جریان قرار گرفته اید، به روز شدن امکانات شبکه رحمانیت الهی مستمر و در جریان است.
برخی از این امکانات ، تاریخ به روز شدنشان به شروع دستگیری استاد عزیز (۱۳۸۹-۱۳۹۰) برمیگردد، که درهمان زمان توسط اینجانب درجلسات وسمینار هایی اطلاع رسانی شد؛

ولی بعلت جوسازی ناشی از هراس مخالفین عرفان حلقه از استمرار جریان، تنها توسط معدود افرادی که در آن زمان آمادگی پذیرش داشتند، مورد استفاده قرار گرفت؛ اما این امکانات در طی این سالها به تدریج عام شده و عده ی زیادی از طریق روح جمعی و ذهن اشتراکی عام (ارتباط ویژه) در جریان آن قرار گرفته اند.

در ۲ سال گذشته طی ۲ سری همایش، تعدادی از این امکانات مورد آزمایش عزیزانی قرار گرفت و همانطور که قول داده ایم «بزودی دوره هایی را با اتکا به امکانات بی پایان رحمانیت الهی و به مقتضای شرایط زمانی عصرهوشمندی شروع خواهیم کرد»

این دوره ها متناسب با نیاز و آمادگی مخاطبین در این شرایط بسیار حساسِ بشریت و لازمه ی «انقلاب عرفانیِ» پیش رو بوده و بر پایه دروسِ مقدماتیِ استاد طاهریِ عزیز برنامه ریزی شده و اینجانب بر اساسِ پیمانی که با ایشان داشته و دارم، برای ارائه صحیح آنها تلاش خواهم کرد.

دراین مباحث که در ادامه دروس مقدماتی عرفان حلقه : (خود شناسی ،هستی شناسی و خدا شناسی) ارائه خواهد شد:

  • بخشی از این دروس ، در رابطه با فعال سازی امکانات آستانه درک فراذهنی،
  • بخشی مربوط به تاثیر گذاری شعور بر ماده و انرژی ،
  • و بخشهایی برای ایجاد مصونیت درمقابله با بحرانهای ناشی از اوج گرفتن جنگهای تشعشعاتی و استفاده بیشتر و پیچیده تر سلطه گران از امکانات شبکه منفی و ویروس های غیر ارگانیک در عصر برده داری نوین، خواهد بود.

با توجه به ضرورت زمانی کنونی،

تعدادی از حلقه هایی که از تاریخ به روز شدنشان مدتی می گذرد و اطلاعاتِ مربوط به آنها از طریقِ دریافتهای فردیِ افراد، عام شده و در دسترس قرار گرفته و توسطِ عده زیادی از همراهان در حال حاضر استفاده میشود، بعد از این، بدون برگزاری دوره و از طریق همین صفحه و کانال تلگرام اینجانب اطلاع رسانی خواهد شد:

https://telegram.me/Niroomanesh

تمامی کسانی که واجد شرایط هستند، میتوانند پس از مطلع شدن ازاین امکانات، در هر ساعت دلخواه در ارتباط قرار گرفته، آنها را تجربه کرده و در صورت صلاحدید برای دیگران و در روح جمعی کار کنند.

 

حلقه 3+ (مثبت سه)

این حلقه که جزء حلقه های طلب خیر است،
به غیر ارگانیک های نوع A که با به اسارت درآمدن توسط افراد سلطه طلب، برای ایجاد نفوذ و مسخ مردم، مورد سوء استفاده قرار گرفته اند،پیام آگاهی و رهایی میدهد تا با ایجاد آمادگی در آنها،با تمایل خودشان، ترک اسارت کنند.

  • همه ی افرادی که دوره ۴ و بالاتررا دارند، میتوانند از این حلقه برای خود استفاده کنند.
  • همه ی افرادی که دوره ۸ را گذرانده اند میتوانند از این حلقه برای دیگران و نیز در روح جمعی استفاده کنند.
  • استفاده برای دیگران تابع قانون طلب خیر است و نیاز به اجازه ندارد.
  • روح جمعی آن حلقه سنگینی است و اگر برای روح جمعی فشار روی افرادی زیاد بود میتوانند صبر کنند تا با کار کردن دیگران، کار سبک تر شود

توضیحات بیشتر، با شروع دوره پیشرفته اطلاع رسانی خواهد شد.

 

با امید به درک حقایق و توفیق الهی
یا حق
شهناز نیرومنش
۲۲ اگست ۲۰۱۶
اول شهریور ۱۳۹۵

در ادامه بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید