دارند به این صورت بازی میکنند که دامن جمهوری اسلامی را از این لکه ننگ پاک بکنند

“یکی از مسائل حکومت ایران، پاک کردن دامن جمهوری اسلامی از این لکه ی ننگ است که یک نفر بر اثر اعتصاب غذا در قرن 21 به خاطر اندیشه در زندان جمهوری اسلامی زیر شکنجه از دست رفت ،این خیلی سنگین هست،ولی اگر بیایند و بگویند که یک جرم شرعی و یا جرم اخلاقی و یا جرم مالی داشته و 5 سال زندان بوده و شلاق خورده و بعد اعدام شده است، خب انعکاسش خیلی فرق میکند با کسی که زیر اعتصاب غذا از دست رفته باشد.

الان مسئله به اینجا رسیده و تصمیم گرفته اند که سناریو را تغییر بدهند و دارند سناریو را میبرند به این سمت که حالا قوه ی قضاییه میگوید که ایشان حکم اعدامش آمده ولی جای تجدید نظر دارد، بعد هم بگویند بخشودگی خورد ،چه کسی دید ؟ خانمش دید / وکیل دید.
بعد از یک مدت هم بگویند که فوت شد ،تمام شد .

دارند به این صورت بازی میکنند که دامن جمهوری اسلامی را از این لکه ننگ پاک بکنند ،به چه صورت ؟همین صفحه ی “نه به اعدام استاد طاهری” را اگر که نگاه بکنید، تعدادی تحلیل گذاشته در مورد موسسه ی بهداشت معنوی ؛
موسسه ی بهداشت معنوی ،موسسه ای که از ابتدا شروع کرد چوب لای چرخ کار استاد کردن و بسیاری از مشکلات را این موسسه برای استاد درست کرد ،ظاهرش یک موسسه است و چهار تا طلبه ی جوان ؛مظاهری سیف و محرابی و قاسمی و فلانی و فلانی…. خب اما این ظاهر قضیه است، این موسسه که به ظاهر یک موسسه ی خصوصی و شخصی هست ، به آقای مکارم شیرازی در حوزه ی علمیه ی قم مربوط میشود و از آنجا ساپورت میشود، هم ساپورت مالی ،هم ارتباطی و هم عقیدتی و فتوایی و..
چون اصلا فتوای آقای طاهری را هم ،آقای مکارم شیرازی داده است.
حالا خود مظاهری سیف کمک بازجوی استاد بوده است، یعنی اینها آدمهای همینجوری نیستند که یک طلبه باشند ، یک سازمان درست کرده باشند ،این صفحه نه به اعدام استاد طاهری جوری تحلیل کرده، گویی که خامنه ای هیچ تقصیری درباره استاد ندارد،در حالیکه قوه قضاییه ،نماینده های مجلس ،اینها همه در ارتباط این مسائل بودند خیلیهاشون و جریان استاد را میدانستند.

قضیه استاد، اصلا از بیت رهبری اداره میشود،اما به این صورت دارند نشان میدهند که همه ی اینها بی گناهند و صرفا چند تا طلبه ی جوان افتادند این وسط و یک کار سرخودی کردند و باعث مزاحمت برای استاد شدند .

الان دارند جو را برمیگردانند که تقصیر این چند تا طلبه ی جوان بوده است، از آن سمت هم که از7، 8 تا مرجع تقلیدی که به هر حال ،خیلی تندرو نیستند و تیپ فکریشان مثل مکارم شیرازی نیست ،توسط خود بچه های ساده انگار و ساده لوح عرفان حلقه ،رفتند یک چند تا فتوا گرفتند که بله، آموزهای استاد مثلا شیطانی نیست و فلان .

حال، اینها را دارند به هم می چسبانند که سرگذشتی درست بکنند از ماجرا که بگویند جمهوری اسلامی با ایشان مخالف نبوده است و مشکلی نداشته ، فتواها هم که به نفعش بوده است ،فقط این چند تا طلبه ی جوان یک خطاهایی کردند ،و خب آقای طاهری هم یک چند تا تخلف شرعی و اخلاقی و اینها داشته است و سو تفاهم شده و اینها را پاکش بکنند.

ما وظیفه داریم نگذاریم خون استاد پایمال بشود و در تلاش برای انجام کارهای قانونی در این رابطه هستیم،شما هم هرجا میتوانید،در شبکه های اجتماعی و گروههای اینترنتی اطلاع رسانی کنید که،
مسئولیت جان استاد طاهری که حالا دیگر از دست رفته اند،مستقیما متوجه افراد و گروههای زیر است که قطعا بایستی در مقابل خون ایشان پاسخگو باشند:

۱-شخص رهبر نظام جمهوری اسلامی
۲-دولتمردان ایران ومسئولین قوه قضاییه
۳-نیروهای امنیتی ،اطلاعات سپاه پاسداران و قرارگاه ثار الله
۴-مراجع تقلیدی که حکم ارتداد استاد را صادر کردند و موسسه بهداشت معنوی
۵-وکلا، وابستگان و چند شاگرد خائن به ایشان که آگاهانه با حکومت همکاری کردند.”

شهناز نیرومنش
18 جولای 2015