دستخطی مخدوش و دستکاری شده را منتشر کرده اند بعنوان دفاعیه آخر استاد طاهری!

دستخطی مخدوش و دستکاری شده را منتشر کرده اند بعنوان دفاعیه آخر استاد طاهری!
در تعجبم از بعضی ها که با اینکه این سند ازهمان طرقی که فیلم جعلی استاد در راهروی دادگاه منتشر شده بود، بیرون امده ، این سند مکتوب مخدوش شده بعنوان دفاعیه ذهنشان را درگیر کرده و بعضا ذوق زده هم شده اند که دست خط استاد است پس ببینید استاد زنده است؟
بله منهم قبول دارم که این مکتوب، دستخطی واقعی از استاد طاهری است وبهمین دلیل تشعشعش هم با ما حرف میزند،ولی برای الان نیست و در چند جا هم خیلی ظریف دستکاری شده.
این همان سندی است که بیشتر از یکسال قبل در دفاع از خودشان نوشته بودند؛ همان زمانی که نامه ای را هم از زندان برای من فرستادند که به آقای شهید برسانم،همان موقعی که پرونده افساد فی الارضشان دوباره فعال شده بود این دفاعیه رابه قاضی دادند و رسیدگی نشد و بعد هم اعتصاب غذا کردند و بیهوشی و اغماء و بعد هم ایست قلبی و شهادت.
او رفته است و عده ای حیران دور خودشان میچرخند و با ساز شیاطین میرقصند.بخدا اگر عرفان حلقه ای ها به بلوغ عرفانی رسیده بودند احتیاج به اینهمه حرف و استدلال نبود.
اینها برای اثبات زنده بودن استاد طاهری، به جای رویت عمومی ونشان دادن ایشان در ملاء عام (که هرگز نخواهند توانست) مرتب دارند حاشیه ها را پررنگ میکنند وعده ای هم با این رنگها سرگرم بازی شده اند و آنوقت استدلالشان هم این است که خوب همه که دروغ نمیگویند،اینهمه تظاهرات و بیانیه و سایت و مصاحبه و خانواده استاد و وکیل …یعنی همه دروغ است!
خوب معلوم است وقتی اصل قضیه دست از ما بهتران است، بله همه اش دروغ است تعجب ندارد؟هرچه هم تعداد کسانی که دروغ را باور میکنند و از اصل ماجرا بیخبرند و با ساز آنها میرقصند،بیشتر باشد آنهامطمئن تر قدم برمیدارند. مگر۳۷ سال قبل به ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ آدم دروغ نگفتند؟ همه ملت را در دروغشان شریک کردند و بعد همه باورشان شد.مگر ۱۳۰۰ سال به نام ائمه به مردم دروغ نگفتند؟خمس و زکات و سهم امام، بنام امام زمانِ زنده در سرداب مخفی شده، در جیب چه کسانی رفت.دروغ هرچه بزرگتر، عوامفریبی مردم ساده دل بهتر.
امروز فقط بحث،بحث باورهاست.
فریب هم موقعی میشود فریب، که فریب خوردگان ندانند که دارند فریب میخورند…
یک خبر اعتصاب غذا پخش میکنند که حتی وکیل ادعایی هم از آن خبرندارد(ببینید این بازی چندین و چند لایه دارد؟) بعد خبرسازی میکنند،بعد خبراعتصاب و تحصن و …میپیچد! تحصن در کجا؟ در حرم و… که لابلای زوار تعداد تحصن کننده ها هم معلوم نشود.
چرا در خانه علما تحصن نمیشود برای رویت استاد؟
فقط برای سرگرم کردن مردم در بازی که ساخته اند که مردم یکوقت به بازی اصلی نپردازند.راهش را هم یاد گرفته اند (در مورد خبر سلامتی استاد در این سالها…خبر حضور استاد در دادگاه با فیلم جعلی،خبر اعتصاب غذا،دفاعیه دستخورده مخدوش…) بازی را قدم قدم جلو میبرند،دارند قمار بازی میکنند ودر هر قدم، قدم بعدی برنامه ریزی میشود.اول از زبان یک فرد موجه در گروههای اجتماعی و سایت های بی نام و نشان و یا آیدی های جعلی خبر را پخش میکنند تا برخوردها را بسنجند و بعد که جا انداختند و عده ای ساده دل قبول کردند،آن افراد موجه خودشان وارد میدان میشوند، مثلا وکیل یک اطلاعیه میدهد و صفحه ی جعلی بنام مادر استاد یک بیانیه و رسمی اش میکنند.
خلاصه خیلی خنده دارشده.
بازیِ تمام شده را دوباره دارند بازی میکنند، چون آخر بازی آنطوری که آنها میخواستند نبوده و استاد با مرگ انتخابی اشان تمام برنامه های اینها را بهم زده اند..در آخر بازی هم لابد میخواهند بگویند با اینهمه اعتراضات مردمی و بین المللی دادگاه تجدید نظر عفو داد و حکم اعدام لغو شد،رافت اسلامی رهبری و مراجع و بعد همه پایکوبی عرفانی خواهند کرد.
چیزی شبیه پایکوبی هسته ای
ولی خوب ایشان باید در زندان بماند تا دوره محکومیت پنجساله اش تمام شود و خلاصه در همین ۹-۱۰ ماه باقیمانده از دوره محکومیت قبلی، از این ستون به آن ستون فرج است و بعد هم، بر اساس داستانی که نوشته اند برای استادی که ماههاست فوت شده اند خبری پخش میکنند که مثلا در زندان چه شد ؟… ! چه کسی دیده؟چه کسی تایید میکند؟وکیل و فامیل استاد و خلاصه همه چیز به خوبی و با کمترین هزینه تمام میشود.
چرا کمترین هزینه چون هزینه اش را خود مردم با سادگی خودشان قبلا پرداخت کرده اند،همان مردمی که هیچگاه از گذشته درس نمیگیرند،نه گذشته ی دور که حتی از همین گذشته ی نزدیک ،از همین ۴ سال قبل و دروغهای خانواده و وکلای قبلی.
همیشه در طول تاریخ همینطور بوده.همیشه فریب، شمشیر برنده تری از شمشیر زور بوده .
به همین دلیل است که ما اصرار داشتیم و داریم که خواست ما فقط باید رویت استاد طاهری باشد و آنها اینقدر از این شعار هراس دارند و نه به اعدام را برای شنیده نشدن «صدای استاد طاهری کجاست؟ عَلَم کردند. ما میگوییم استاد طاهری باید دیده شود.تا زمانی که استاد طاهری دیده نشود هر متن و صدا و فیلم و هر نقل قولی از استاد طاهری،غیر قابل قبول و غیر قابل استناد است،«حتی اگر» و «خصوصا اگر» از زبان وکیل یا خانواده تایید شود.تنها در صورتی که خواسته ی ما و فشار ما روی حکومت، رویت عمومی استاد طاهری باشد طرحهای فریب خنثی خواهد شد و بس.

منبع :فیسبوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید