روشنگری شماره 15

روشنگری(۱۵)
=======
دوستان و همراهان عزیز این اولین باری نیست که با شروع فعالیت و یا انتشار اخباری در رابطه با استاد مظلوم ،حملات بر رویمان شدت میگیرد.تکذیب و توهین و افترا و سمپاشی؛اما باکی نیست چرا که همین فشار ها و کج اندیشی هاست که آتش پختگیمان شده و سره را از ناسره جدا میسازد.بر طبل تفرقه میکوبند و اتهام تفرقه میزنند و شعار وحدت میدهند. با دشمنان ایشان همدست شدند و با سکوت و فریب استاد مظلوم را به بهایی اندک فروختند و بر سکوتشان نام متانت نهادندو فخر فروختند بر عاشقان او .
بر هر قدمی برای دفاع از آن مظلوم انگ تکذیب زدند حتی بر ،نامه ی آن مظلوم که با هزار مرارت بدستم رساند و بدستتان رساندم.
بسیار خویشتنداری کردیم تا براه آیند و البته باز هم برایشان دعا میکنیم؛ خار در چشم و تیغ در گلو تاب خواهیم آورد و شرمنده ایم از ظلمی که به او کردند .
«پشتم میلرزد که برزبان آورم ولی اینبار قضیه متفاوت با قبل است، چرا که آنها مقدمات اجرای تصمیم جدی بر حذف استاد را دارند فراهم میکنند و در حال درو آنچه در این سالها کاشته اند در سایه ی سکوت و فریب این سالها»
با این تصمیمات شومشان رویارویی + و- وارد مرحله جدیدی شده که توجهی مضاعف میطلبد.فراموش نکنیم که بزرگترین مسئولیت ما امروز تشخیص حق از باطل و تلاش برای احقاق حق است. داریم به سمتی میرویم که تشخیص حق از باطل دشوار میشود و مرز بین حق و باطل از مو باریکتر.به سمتی میرویم که تشخیص حق از باطل تنها به قلب ممکن خواهد شد نه به عقل.
لذا،از عزیزانی که به بنده لطف دارند خواهش میکنم برای حفظ وحدت از جانبداری نسبت به بنده بپرهیزند و به دفاع از راه صحیح و معرفی رحمانیت الهی،استاد مظلوم و حساسیت شرایط موجود بسنده کنند،
که اگر هوشیار نباشیم هم از وجود ایشان محروم میشویم و هم شرمنده ی تاریخ .
و چند کلام تکراری با شما عزیزانم:
۱-هم وضعیت جسمی و هم وضعیت پرونده ی استاد نگران کننده تر از آنست که فکرش را بکنید و ایشان هر لحظه بر لب تیغ هستند.برایشان دعا کنید و برای همه گی امان تا بر مسیرش بمانیم.
۲-از ارتباط ویژه بسیار استفاده کنید که پیامها بصورت شفاف در آنجا بدون امکان دسترسی شبکه منفی موجود است.
۳- از هر وسیله ای برای معرفی استاد مظلوم استفاده کنید: اگر در داخل هستید ،فعلا اسکناس نویسی،دیوار نویسی،پخش شبنامه و اعلامیه در اماکن عمومی و تجمعات کوچک و محدود آگاهی دهنده بدون اطلاع رسانی قبلی و ملاقات با شخصیت های علمی ،فرهنگی،حقوق بشری و فرهیختگان و اگر در خارج از کشورید به نماینگان پارلمان،نمایندگان شورای شهر،خبر گزاریها و … اطلاع دهید که معلم مظلومی در ایران در بند رژیم طالمی است که میخواهند خونش را به ناحق بریزند.
۴- خود را برای یک رویارویی عظیم که در خاموشی شکل میگیرد و ممکن است مدتی طول بکشد آماده کنید.
۵-در این شرایط که همه جا را مملو از نفوذی ها و خبر چین ها کرده اند ،برای فعالیت های خود جوشتان فقط از جمع های کوچک و مطمئن استفاده کنید و فعلا تا اطلاع ثانوی در پی هماهنگی با مرکزیتی مشخص نباشید و تنها به اخبار مستند از صفحات و سایت های مورد تایید رجوع کنید.
۶- ارتباطات روح جمعی را با اهداف و عناوین مشخص مثل تشخیص حق از باطل،شناخت معرف رحمانیت الهی،درک شبکه + و- و.. مرتب اعلام کنید.
۷-نت ها و درسهای اختصاصی اتان را از طریق روح جمعی کسب کنید و پس از اطمینان، در این نبرد تشعشعاتی بکار گیرید.
۸-تا آنجا که ممکن است با سرعت بیشتر ، حلقه های دوره های درسی را با حفظ اصول به افراد تفویض کنید تا رحمانیت الهی را لمس کنند و به درک معرف آن استاد طاهری مظلوم برسند.
لطفا اطلاع رسانی این موارد به دیگران از طرق مختلف(ایمیل-اعلامیه-وایبر…) انجام شود.
در پناه حق
ادامه دارد
شهناز نیرومنش
۵ دقیقه بامداد
۲۲ آبان ۱۳۹۳
۱۴ نوامبر ۲۰۱۴

پیوست روشنگری(۱۵)
===========
بر طبق اخبار رسیده حال استاد طاهری مظلوم رو به وخامت گذاشته و در مرحله بحران است.
استاد مظلوم در بیست و چندمین روز اعتصاب غذای خود در اعتراض به شرایط ناعادلانه حاکم، حاضر نشد روزه اش را بشکند چرا که بعد از ۳/۵ سال زجر و فشار نمیخواهد بی عدالتی دیگری را علاوه بر بیعدالتی های دیگر بپذیرد.
پس این سکوت ننگین و این خواب سنگین کی خواهد شکست؟
و غربت او کی پایان خواهد یافت؟
شاگردانش کجا هستند؟
خانواده اش کجا هستند؟
حتما باید برود تا نوحه سردهیم؟
این سکوت ننگین را بشکن…
به هر کجا که می توانید اطلاع رسانی کنید.
به هر رسانه ای دسترسی داریدصدای این مظلومیت ایشان را برسانید.
15 نوامبر 2014

دیدگاه‌ خود را بنویسید