مهربانم خوب کردی رفتی

مهربانم خوب کردی رفتی
اینروزها همه سنگ تو را به سینه میزنند
سنگها به درهای بسته میخورد
به سینه های خالی
به قلبهای قفل شده
—————————————————-

مهربانم خوب کردی رفتی

معلم مظلومم….
بعد از ۴ سال و ۳ ماه و ۱۵ روز….بعد از ۵۱ ماه و نیم…..بعد از ۱۵۶۵ روز اسارت
امروز جماعتی بیاد تو افتاده اند،خیلی مهربانند ،خدا حفظشان کند
شاگردان خوبی دارید بحمدالله، قرار است دعای امن یجیب برایتان بخوانند؛
۱۰-۱۵ نفر در قم تحصن کرده اند که به آیت اللهی که حکم کافر بودنتان را داده، التماس کنند تا تجدید نظر کند،آخر او خیلی آدم مهمی است و ابدا نباید به ساحت مقدسش شبهه یا بی حرمتی وارد شود،میگویند بیچاره اشتباهی حکم داده بود،تقصیر ندارد چند طلبه جوان مسبب همه اینها بوده اند.

فقط نگران این مردم هستم که چطور به این مراجع تقلیدشان اعتماد میکنند برای احکام شرعی؟خدای نکرده یکوقت اشتباهی به جهنم نروند؟

بستگان و وکلای خوبی هم دارید خدا را شکر، دفاعیه اتان را منتشر کرده اند، سرتاسر تکذیب خودتان،تکذیب درسهایتان؛ البته نا گفته نماند، مرا هم در دفاعیه اتان تکذیب کرده بودید.
وکلا و خانواده اتان خیلی مهربان و آینده نگرند،اینروزها راه براه اطلاعیه میدهند،نگرانند شما در این موقعیت حساس ،که حکم اعدامتان را داده اند یک وقت خدایی ناکرده سیاسی نشوید!
اما راستی،فقط اینها که نیست،آنها نگران جانشینی بعد از شما هم هستند،باور کنید دروغ نمیگویم، همین چند روز قبل ۲ وکیل پرونده شما اینرا گفتند،خواهر و مادر شما هم ظاهرا تایید کردند، البته بعد از ۱۵۵۵ روز سکوت؛ خانواده شما آنقدر نجیبند و سر براه، که آدم میماند حرمت شما را نگهدارد یا آنها را ؟ آنها از قوه قضاییه درخواست رای عادلانه کرده اند،حق دارند خوب، قوه قضاییه ما خیلی عادل است،مو را از ماست میکشد.
میدانید بر اساس جزوه های یک شاگرد جلای وطن کرده که میخواهد شما را بدنام و سیاسی کند و شما را به کشتن دهد و بعد جانشین شود،قاضی پرونده برایتان حکم مفسد فی الارض اعلام کرده بود،یعنی اینقدر دقیقند اینها.
باور کنید ذره ای نگران شما نیستم،اصلا تمام نگرانیهای این سالهایم بیمورد بوده،این نظام قضایی ما آنقدر عادل است که قاضی مرتضوی جلاد کهریزک را همین دیروز تبرئه کرد،نمیگذارد به کسی ظلم شود،ظالمترین آدمها را هم میبخشد، شما را که سهل است،اصلا امکان ندارد حکم بدی برای شما بدهند.

شاگردان خوبی دارید،خیلی خوب
بعد از اینکه خبر حکم اعدامتان را ۲-۳ بار وکیل و قوه قضاییه تکذیب و تایید کردند،سرانجام توافقاتشان که بعمل آمد حکم اعدام شما اعلام شد،
شاگردانتان بلافاصله در یک چشم بهم زدن کمپین نه به اعدام برایتان درست کرده اند،
بعد از ۴ سال و ۳ ماه و ۱۵ روز….بعد از ۵۱ ماه و نیم…..بعد از ۱۵۶۵ روز
کمپینی که در عرض ۳-۴ هفته چهل پنجاه هزار تا لایک گرفته
شب میخوابیم صبح بلند میشویم میبینیم ۱۰،۰۰۰ تا لایک بهش اضافه شده
خیلی زحمت میکشند بندگان خدا،خیلی هزینه میکنند برای لایک ها ،خوب هرچه باشد ارزشش را دارد؛آخر هرچه تحلیل و خبرای دست اول دارند که توی دکان هیچ عطاری پیدا نمیشود از این صفحه در میاید بیرون،خداییش مقالات و گزارش های سریالی مینویسند عالی، تمام توانشان را دارند بخرج میدهند برای اینکه همه را آگاه کنند که اصلا مسئله شما تقصیر دم کلفت های حکومت نبوده،یک سوء تفاهم بوده،تازه مردم دارند آگاه میشوند پرونده شما،شکنجه ها،انفرادی،حکم اعدام و … همه و همه بخاطر اختلافات فردی یک گروه اندک و سوء تفاهم و از این صحبت ها بوده،مردم تازه دارند میفهمند حکومت در باره شما بی تقصیر بی تقصیر است و منتظرند رافت اسلامی را در تبرئه و عفو شما ببینند.

البته تا ۷ ماه قبل این جماعت همه میترسیدند حرف بزنند، اما درست از روزی که اعلام شد شما شهید شدید اینها دیگر ترسشان ریخته،آنقدر شجاع شده اند که نمیدانید،قبلا میگفتند هرکس بخواهد در حمایت از استاد طاهری حرکتی بکند وحدت مجموعه بهم میخوره ،اما الان تظاهرات میکنند،شعار میدن،مصاحبه میکنن،ولی میگن اگر کسی بگوید استاد را میخواهیم ببینیم وحدت مجموعه بهم میخورد.
نمیدانم چرا اینقدر نگران وحدت هستند،نمیدانم چرا همه اش دیر هستند؟

در تظاهراتی هم که برای حمایت از شما انجام شد در کشورهای مختلف ،شرکت کردند
ولی تهدید کردند هرکس در این تظاهرات خلاف وحدت مجموعه حرکت کند و بگوید میخواهیم استادمان را ببینیم
با او برخورد فیزیکی میکنیم!البته نتوانستند،
ولی من چند روز است در فکرم…
آخر لباس شخصی ها و نیروی انتظامی هم در ایران با کسانی که برای حمایت و رویت شما تظاهرات کرده بودند، برخورد فیزیکی کردند، شاید لباس شخصی ها هم نگران وحدت مجموعه ما هستند که اینطور خودشونون را به آب و آتیش میزنند؟!
نمیدانم چرا میترسند از اینکه کسی بفکر دیدن شما بیفتد؟ در حالیکه خانواده شما در ایران، ادعا میکنند هر هفته دارند شما را ملاقات میکنند.
راستی یک خبر دیگر
میگویند اعتصاب غذا کرده اید در اعتراض به حکم اعدامتان
باز هم فکر کنم اخبار یکسال دیر به اینها رسیده
بندگان خدا تقصیر ندارند
همه اش دیر هستند
.
.
.

دیدگاه‌ خود را بنویسید