اطلاعیه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ خورشیدی (پیرو اطلاعیه قبلی)

دوستان و همراهان گرامی
پیرو اطلاعیه قبلی
۱- شایسته است در جهت حفظ وحدت رویه در عرفان حلقه ٬ کلیه مطالب و حلقه های خارج از چارچوب مقالات٬ کتب و فیلمهای آموزشی که بنام استاد محمد علی طاهری در دسترس است را به دلیل نقایص کلی ٬ کنار گذاشته و به اصول پایه عرفان حلقه برگردیم.

۲-از همه دوستانی که صفحات سایت ها و یا کانالهایی مرتبط با اینجانب را اداره می کنند٬می خواهم از این تاریخ٬ از درج و انتشار هرگونه مطلبی منتسب به اینجانب به منظور جلوگیری از سوء استفاده از آنها بر علیه من و نیز ساختن اتهامات جدید علیه استاد طاهری٬ جدا خودداری کرده و در اسرع وقت این صفحات را از دسترس خارج نمایند.

۳- اعلام میدارم در ماههای اخیر هیچ فعالیتی نداشته و هرگز در هیچ زمان و نیز با اهدافی خاص٬ برنامه ریزی برای ضربه زدن به حیثیت آقای محمدعلی طاهری از سوی اینجانب صورت نگرفته.

۴-اعلام میدارم ٬ هیچیک از آثار ٬ کتب٬ نظریات متعلق به آقای محمد علی طاهری تاکنون به نام اینجانب در هیچ کجا به ثبت نرسیده.

۵- در روزهای گذشته مطلع شدم به منظور دامن زدن به اتهاماتی علیه اینجانب کانالها و پروفایلهایی جعلی به نام من٬ فعال شده و با نسبت دادن ادعاهایی کذب به اینجانب در صدد هستند تا پاپوشها یی را متوجه من نمایند که نمونه هایی از آنها را در بالا می بینید.
*از شما می خواهم در صورت مشاهده٬ اطلاع رسانی نمایید.

**در خاتمه اعلام میدارم
همانطور که در ۲ سال گذشته عملا در سکوت بوده ام٬ به منظور دور ماندن از موضع اتهاماتی که در روزهای اخیر متوجه من شده٬ در حال حاضر از مجموعه عرفان حلقه کناره گیری نموده و تا زمانی مناسب برای شفاف سازی٬ دفاع از خود و رفع کلیه این اتهامات در فضایی ازاد و بصورت عادلانه٬ منتظر می مانم.
با سپاس از همراهی شما
شهناز نیرومنش
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ خورشیدی
۹ جون ۲۰۱۹ میلادی