کناره گیری کامل اینجانب «شهناز نیرومنش» از مجموعه عرفان حلقه

با نام و یاد او
با سپاس از تمامی عزیزانی که در ۱۰ سال گذشته، مهربانانه برای دفاع از حق شاهد و همراهم شدند.
با سپاس از محبت و بذل توجه عزیزانی که درماههای اخیر، درخواست های مکرر برای شکسته شدن سکوت از سوی اینجانب، داشته اند.
توجه شما را به نکات زیر جلب می نمایم:
۱- اینجانب، تاکنون شخصا در ارتباط با عملکرد و یا موارد منتشره از سوی آقای محمد علی طاهری (و یا از سوی اشخاص، آیدی ها، کانالها، صفحات و سایتهای متفرقه فعال دراطراف ایشان)، هیچگونه اظهار نظر و موضعگیری خاصی اتخاذ نکرده وعلیرغم انواع هتک حرمت و تهمت و توهین هایی که ناباورانه متوجه من شده، بدلایلی درسکوت کامل بوده و انتساب هر گونه مطلبی به خود را، دراین رابطه تکذیب نموده و دروغ محض میدانم.

۲- قرارگرفتن نام اینجانب در کنار اسامی برخی افراد وابسته به حکومت یا اطلاعات و امنیت ایران و یا شخصیتهایی مشکوک با هویتهای جعلی یا واقعی (به بهانه تکذیب، تایید و حتی دفاع از من) کاملا برنامه ریزی شده و با هدفی خاص صورت گرفته و صرفا یک موازی سازی ذهنی و بخشی از «پروژه خائن سازی» می باشد. اینکار به منظور مرتبط دانستن عملکرد و موضعگیری های این افراد با اینجانب صورت گرفته، در حالیکه این افراد هیچ نسبتی وموضعگیری هایشان هیچ ارتباطی با شخص من نداشته وندارد.

۳- در هفته های اخیر پس از ماهها انتشار جعلیات از سوی گروهی در مجموعه عرفان حلقه (متاسفانه بعضا با اسم و تایید آقای محمد علی طاهری) در باره اینجانب، عده ای از دوستانی که در این سالها شاهد و همراه ما بوده اند، بصورت خودجوش اقدام به فعالیت هایی برای احقاق حق و دفاع از من از طریق انتشار فایلهای صوتی-تصویری و یا مکتوباتم و نیز تهیه و انتشار شهادت نامه هایی برای دادخواهی در برابر اتهاماتی که متوجهم شده، نموده اند.;
به عرض دوستان میرسانم که در این رابطه، هیچ انتظار خاصی ازهیچکس نداشته و راضی به زحمت هیچ عزیزی نبوده و نیستم; ولی از آنجا که دفاع از حق و مقابله با ظلم، از سوی هرکس که باشد، اولین وظیفه ی انسانی هریک از ماست، مایلم از این عزیزان فراتر از جنبه ی شخصی تلاششان، تقدیر و تشکر نمایم، چرا که هریک از ما وقتی شاهد حقیقتی میشویم، وظیفه اخلاقی امان ایجاب میکند که خود رامسئول دانسته و در باره آن حق گواهی دهیم.

۴-علیرغم صبوری در برابر تمام ناحقی های روا داشته شده در تمام این سالها بخصوص در یک سال گذشته در حق اینجانب، از سوی بخش حکومتی عرفان حلقه! و این بار متاسفانه با تایید شخص آقای طاهری و با توجه به سیر وقایع و اصرار بر ادامه ی همان روال تهدید و توهین، از آنجا که دیگر امیدی به اصلاح یا اتمام این شرایط ظالمانه و برقراری شرایط عادلانه ندارم! اعلام می دارم:
از این لحظه به بعد دیگر هیچگونه ارتباطی با مجموعه عرفان حلقه نخواهم داشت و بطور کامل از این مجموعه کناره گیری مینمایم

و پس از این، تحقیقات و مطالعات خود را شخصا دنبال خواهم کرد.

ـ بدیهی است برای دفاع از حق خود در برابر این ظلم غیر قابل باور، از هیچ اقدام قانونی و روشنگری فروگذار نخواهم کرد، همانطور که سالها برای احقاق حق آقای محمد علی طاهری اینگونه عمل کردم.
ـ در نوشتار ها و گفتمان های بعدی توضیحات بیشتری پیرامون این وقایع خواهم داد، و درکتاب « تجربیات من در عرفان حلقه» که جلد اول آن بزودی منتشر خواهد شد، شرح مفصلی از آنچه که در این سالها از سر گذرانده ام به نوشتار درآمده، شاید راهگشا باشد برای تمام جویندگان حقیقت.
ـ ضمنا، اماناتی متعلق به آقای محمد علی طاهری نزد اینجانب محفوظ است که در صورت تمایل به تحویل گرفتن آنها در کالیفرنیا و یا درکانادا، می توانند شخصا و بصورت حضوری برای دریافت اقدام نمایند.

یا حق
شهناز نیرومنش
۲۲ اپریل ۲۰۲۰
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
کالیفرنیا

دانلود PDF

لینک این بیانیه در تلگرام